Over ons

Register dry needling

Level Volledige naam E-mail Plaats(en) Naam praktijk Website
Ron Valkenburg r.a.valkenburg@live.nl Almere Mijn Vitaal te Almere http://www.mijnvitaal.nl
Jinke Scheeringa jinke.scheeringa@gmail.com Almere niet in grizzly
Hanneke Wildenbeest hanneke77@gmail.com Amersfoort niet in grizzly
Roy Samson samsonfysio@gmail.com Amersfoort niet in grizzly
Che Derek Atanga dacfysiobes@yahoo.com Amstelveen niet in grizzly
Kim Are Killingberg kim@physio30.nl Amsterdam niet in grizzly
Ilias Mehdizadeh Ilias_Mehdizadeh@live.nl Amsterdam niet in grizzly
Joop Tjeertes jooptjeertjes@gmail.com Amsterdam niet in grizzly
Joseph McConnell fysiojoe@hotmail.com Amsterdam niet in grizzly
Geraldine ‘O Connell gerroconnell@gmail.com Amsterdam niet in grizzly
Natalie Varetto natalie@physiomatters.nl Amsterdam niet in grizzly
Raymond Ogochukwu Mberekpe rmberekpe@farwestphysiocare.nl Amsterdam niet in grizzly
Bern Schmidt bschmidt@yorbody.nl Amsterdam niet in grizzly
Shahram Khosravi skhosravi@yorbody.nl Amsterdam niet in grizzly
Monique Jansen mjansen@yorbody.nl Amsterdam niet in grizzly
Tatjana Wit twit@yorbody.nl Amsterdam niet in grizzly
Bita Lotfalei blotfalei@yorbody.nl Amsterdam niet in grizzly
Alexandra Ugochi alexugochi@gmail.com Amsterdam niet in grizzly
Mary-Lou Fudalewski – de Jong maryloudejong@gmail.com Apeldoorn niet in grizzly
Ytje Geertsma ytjegeertsma@hotmail.com Balk niet in grizzly
Alex Niemantsverdriet alexniem@gmail.com Barendrecht niet in grizzly
Tessa Eisen tess_nony@hotmail.com Beilen wel in grizzly, verder geen gegevens
Rianne Moolhuijzen riannemoolhuijzen@hotmail.com Bennekom niet in grizzly
Ronny Eijer ronnyeijer@hotmail.com Bolsward niet in grizzly
Karlijn van der Poel sterre_allure@hotmail.com Boskoop niet in grizzly
Jori Beerens jori@fysiostofberg.nl Boxtel niet in grizzly
Sjemaine van Leeuwen sjemaine@fysiostofberg.nl Boxtel niet in grizzly
Pieter Nierop info@fysiotherapieter.nl Brecht (België) niet in grizzly
Thomas van Gurp fysiotv9@live.nl Breda niet in grizzly
Jan van der Wel janvanderwel@me.com Capelle aan den Ijsssel niet in grizzly
Bart Coret fysio_coret@hotmail.com Culemborg niet in grizzly
Michael Ton m.ton@live.nl De Meern niet in grizzly
Lena de Haan lenadehaan1989@hotmail.com De Wilp niet in grizzly
Marianne van Dongen marevado@gmail.com Den Burg niet in grizzly
Julien Hagen julien@medsports.nl Den Haag niet in grizzly
Syed Sheeraz Akram sheeraz_101@hotmail.com Den Haag niet in grizzly
Laura Hamann hamann04@gmail.com Den Haag niet in grizzly
Matthew Schaer dr.schaer@gmail.com Den Haag niet in grizzly
Christel Hendriks fysiotherapie@christelhendriks.nl Den Haag niet in grizzly
James Keogh jamesckeogh@gmail.com Doorn de Berekuyl te Hierden (Niet in grizzly)
Jennifer Trooster jtrooster@gmail.com Doorn niet in grizzly
Giorvino Mantiri giorvino@hotmail.com Dordrecht niet in grizzly
Ajay Manbodh ajay@fysiofit.eu Enschede niet in grizzly
Gerrit Keizer gertenalita@gmail.com Epe niet in grizzly
Peter Bartholet peterbartholet@hotmail.com Geulle niet in grizzly
Gert – Jan Kortlever gert-jan@living-well.nl Gorinchem niet in grizzly
Remco de Lange delange-r@live.nl Groningen niet in grizzly
Joeval Benjamins joevalbenjamins@gmail.com Groningen niet in grizzly
Remco Sibon antillenstraat@yorbody.nl Groningen niet in grizzly
Manon Lindeboom manon_lindeboom@hotmail.com Groningen niet in grizzly
Jeroen Jonker jeroen@physio30.nl Haarlem niet in grizzly
Kees Hagen keeshagen@gmail.com Harderwijk niet in grizzly
Jeroen Dirksen jeroendirksen@outlook.com Harderwijk de Berekuyl te Hierden (niet in grizzly)
Michel Bles mbles@hotmail.com Harderwijk niet in grizzly
Marc Visschers marc@sterfysio.nl Heerlen niet in grizzly
Rick Simons rickjsimons@hotmail.com Heerlen niet in grizzly
Ahmed El Banque elbanque@live.nl Helmond niet in grizzly
Jeroen van Schijndel jvansch@hetnet.nl Helvoirt niet in grizzly
Christian Schuleman cschuleman@deberekuyl.nl Hierden de Berekuyl te Hierden
Yolande Valkenhoff yolande@sttc.nu Hilversum niet in grizzly
Lars van Kester lvkester93@gmail.com Honselersdijk niet in grizzly
Tim-Jan van Hazel tj_v_hazel@hotmail.com Hoorn niet in grizzly
Marjolein Mekel marjoleinmekel@hotmail.com Houten niet in grizzly
Manon Kragt manonkragt@gmail.com Huizen niet in grizzly
Tessa Sijbrandij tessasijbrandij@me.com Hurdegaryp niet in grizzly
JP Bandamoy jbandamoy@yorbody.nl Ijmuiden niet in grizzly
Karl Noten karlnoten@fysiophysics.nl Ijsselstein Fysio Physics te Ijsselstein https://www.fysiophysics.nl
Arna Kersten arna-kersten@gmail.com Kampen niet in grizzly
Paul Klaver pklaver@dds.nl Kortenhoef niet in grizzly
Gino Zwirs gino@corpushealth.nl Kwintsheul niet in grizzly
Janka Groen janka.groen@outlook.com Lunteren niet in grizzly
Xenia Loo xenniavandeloo@gmail.com Maastricht niet in grizzly
Marciano Hooven marciano.hooven@gmail.com Monster niet in grizzly
Andreas Buckmann info@paulklaver.nl Nijkerk Fsyiotherapie Paul Klaver te Almere https://www.paulklaver.nl/locaties/almere
Danny Hof danny.hof@live.nl Nijkerk niet in grizzly
Nadia Dolatabadi nijmegen@yorbody.nl Nijmegen niet in grizzly
Esther van Son esthervanson@gmail.com Nijmegen wel in grizzly, verder geen gegevens
Christianne Crijns praktijk@christiannecrijns.nl Oegstgeest Christianne Crijns praktijk te Oegstgeest http://www.christiannecrijns.nl
Hanny de Vries – Koning hannykoning5@hotmail.com Oldenzaal niet in grizzly
Thomas Boom thomas.boom@gmail.com Oudeschild niet in grizzly
Simone van Essen – van Kuijk simone@vdkamp-lolkema.nl Putten wel in grizzly, verder geen gegevens
Robin Schreuder robin_schreuder94@hotmail.com Putten niet in grizzly
Michael van Embden michaelvanembden@gmail.com Rotterdam niet in grizzly
Bastian Gehrke bgehrke@yorbody.nl Rotterdam niet in grizzly
Michel Yakoub myakoub@yorbody.nl Rotterdam niet in grizzly
Karlijn Bleeker karlijn_bleeker@hotmail.com Rotterdam niet in grizzly
Robert Christiaan Bakker robert.c.bakker@gmail.com Rotterdam niet in grizzly
Miriam Hanzen miriamhanzen@yahoo.co.uk Rotterdam niet in grizzly
Jamie Stam jstam@yorbody.nl Rotterdam niet in grizzly
Marvin Bath mbath@yorbody.nl Rotterdam niet in grizzly
Frank Le Loux fleloux@yorbody.nl Rotterdam niet in grizzly
Joop Fiedler joop@praktijkfiedler.nl ’s-Hertogenbosch niet in grizzly
Pieter Nierop Groot info@fysiotherapieter.nl Santpoord Noord niet in grizzly
Charnae Knotter cccknotter@live.com Schiedam niet in grizzly
Daniel Buhle danielbuhle@gmx.de Schkeuditz (D) niet in grizzly
Jan Maes janmaes84@outlook.com Schoonhoven niet in grizzly
Edwin Meulenberg e.meulenberg@fysioq.nl Selfkant (D) niet in grizzly
Herman Fraanje info@fysiochasse.nl Terheijden niet in grizzly
Ingeborg Snijders ingeborgsnijders@live.nl Teteringen niet in grizzly
Gao Peng gezondheidspraktijk@hotmail.com Tilburg niet in grizzly
Anne Struijk struijkanne@gmail.com Tilburg niet in grizzly
Peter Vedder p.vedder@tiscali.nl Tuk wel in grizzly, verder geen gegevens
Karim Aref karim@triastotaal.nl Utrecht niet in grizzly
Michelle Steehouwer michelle@sttc.nu Utrecht niet in grizzly
Liesje Hoekstra iehoekstra@hotmail.com Utrecht niet in grizzly
Olav van den Bergh olavvandenbergh@hotmail.com Utrecht niet in grizzly
Carlijn Hoogma carlijn@fysiotherapieweerdsingel.nl Utrecht Fysiotherapie Weerdsingel te Utrecht https://fysiotherapieweerdsingel.nl
Fred Christ info@therapievarsseveld.nl Varsseveld niet in grizzly
Giliam Angèle agiliam79@hotmail.com Venray niet in grizzly
Rosemary Bakker rosemarybakker@hotmail.com Volendam niet in grizzly
David Holthuijsen davidholthuijsen@gmail.com Voorburg niet in grizzly
Olivier Hagers olivierhagers@gmail.com Voorburg niet in grizzly
Monic Heijmans monic@fysiobl.nl Weurt wel in grizzly, verder geen gegevens
Jordi van Zelst jordivanzelst@gezondplus.nl Wormerveer niet in grizzly
Bryan Ossendryver bryan@uwfysio.com Woudenberg niet in grizzly
Wieger Heijent wiegu@hotmail.com Zeewolde niet in grizzly
Jutine van der Kuijl jutine.vanderkuijl@gmail.com Zeewolde niet in grizzly
Cristina Sonnevelt – Weenink praktijk@fysiotherapie-zeist.nl Zeist niet in grizzly
Sander Roverts sander.roverts@hotmail.com Zevenaar niet in grizzly
Linda den Braasem lindadenbraasem@gmail.com Zoetermeer niet in grizzly
Gea Schouten gea.schouten@gmail.com Zwartsluis niet in grizzly
Judith Nijenhuis judith_nijenhuis@hotmail.com Zwolle niet in grizzly
Dennis Overberg dennisoverberg@hotmail.com Zwolle niet in grizzly